Szkolenie ODTJ

NOWOŚĆ!!!

Nasza szkoła jazdy jako pierwsza w mieście wprowadza do oferty zajęcia z zakresu bezpiecznej jazdy w warunkach specjalnych. Zajęcia te odbywają się na specjalnie do tego celu przygotowanych placach Ośrodków Doskonalenia Techniki Jazdy. Jako członek Polskiego Stowarzyszenia Instruktorów Techniki Jazdy podczas jazd szkoleniowych zapewniamy świetną kadrę instruktorską, a także możliwość sprawdzenia swoich umiejętności pod okiem kierowców rajdowych. Zajęcia mogą odbywać się zarówno na pojazdach szkoleniowych jak również prywatnych, co dla osób posiadających własne auto jest najlepszym rozwiązaniem. Zapraszamy!

Aktualna cena: 450 zł

Szkolenie ODTJ

Prawo jazdy kategorii B

Zajęcia teoretyczne
Zajęcia teoretyczne w naszym ośrodku na kategorie B prowadzone są tak, aby mogli Państwo rozpocząć kurs w każdej chwili. Ponieważ nie każdy może szkolić się w tym samym czasie oferujemy 3 rodzaje kursów:

  • kurs standardowy – zajęcia odbywają się w ciągu tygodnia w godzinach wieczornych (ok. 6 dni, 30 godzin po 45 minut),
  • kurs weekendowy – zajęcia sobotnio-niedzielne,
  • kurs online (e-learning) – ty decydujesz kiedy i gdzie uczestniczysz w zajęciach.

Zajęcia praktyczne
Ta część kursu odbywa się po ukończeniu części teoretycznej. Jazdy (30 godzin po 60 minut) odbywają się 7 dni w tygodniu (indywidualnie) od godzin porannych do wieczornych. Godziny jazd ustalane są indywidualnie, dopasowane do Państwa potrzeb i możliwości czasowych. Jazdy odbywają się minimum 3 razy w tygodniu, jeśli istnieje taka możliwość to częściej.

Aktualna cena kursu: 1800 zł

Toyota Yaris

Prawo jazdy kategorii B+E

Zajęcia praktyczne
Jazdy (15 godzin po 60 minut) odbywają się 7 dni w tygodniu od godzin porannych do wieczornych. Godziny jazd ustalane są indywidualnie, dopasowane do Państwa potrzeb i możliwości czasowych. Jazdy odbywają się minimum 3 razy w tygodniu, jeśli istnieje taka możliwość to częściej.

Aktualna cena kursu: 1450 zł

Renault Espace

Jazdy doszkalające

W naszym ośrodku prowadzimy jazdy doszkalające na prawo jazdy kategorii B oraz B+E.

Aktualna cena za godzinę: 70 zł

Hyundai l20

Szkolenia dla kierowców

Szkoła jazdy Monte Carlo prowadzi kursy oraz szkolenia dla kierowców zawodowych. Szkolenia te są przeznaczone dla osób posiadających uprawnienia do kierowania pojazdami lub będących w trakcie zdobywania prawa jazdy kategorii C, C+E, D1 lub D.